Wiadomości
- 6 czerwca 2017
- 7 czerwca 2017
- wyświetleń: 18881
Rozbudowa ulicy Międzyrzeckiej. Zobacz jak idą prace - zdjęcia
Trwa rozbudowa ulicy Międzyrzeckiej. Roboty aktualnie realizowane są na dwóch odcinkach: w rejonie wiaduktu nad drogą ekspresową S52 oraz w sąsiedztwie torów kolejowych i ulic Zagajnik, Przy Torach i Cieszyńskiej.
W maju 2017 roku rozpoczęła się przebudowa ulicy Międzyrzeckiej. W pierwszej kolejności wykonawca musi uporać się z przebudową ulicy w rejonie drogi ekspresowej S52 (przebudowa istniejącego skrzyżowania ul. Międzyrzeckiej z ul. Ks. Londzina oraz łącznicy z drogi ekspresowej S52 - na skrzyżowanie o ruchu okrężnym) oraz z budową nowej drogi na odcinku od ulicy Zagajnik do ulicy Cieszyńskiej.
Kolejną częścią inwestycji będzie budowa wiaduktu drogowego nad linią kolejową nr 190 Bielsko-Biała - Cieszyn oraz przebudowa ulicy Międzyrzeckiej od ulicy Zagajnik do ulicy Sobieskiego.
Zdjęcia z drona pochodzą ze strony http://www.przebudowamiedzyrzecka.pl.
ZOBACZ TAKŻE
"To nie jest droga drugorzędna". Jest petycja o pilną modernizację drogi z Cieszyna do Bielska-Białej
Zardzewiały płot i urzędnicza bezradność. Kto naprawdę odpowiada za zagrożenie?
Gorący temat[FOTO] Zakończyła się budowa nowego węzła. Jest zapowiedź kolejnych prac
Spór o dojazd i miejskie procedury. Mieszkańcy czekają na drogę
Objazd pod lupą. Co dalej z ul. Struga?
Utrudnienia dla pieszych w centrum miasta. Rusza budowa sieci kablowej średniego napięcia
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.












