bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 czerwca 2017
  • wyświetleń: 7922

Urząd Miejski i ATH chcą przyciągnąć studentów do Bielska-Białej

Urząd Miejski w Bielsku-Białej i Akademia Techiczno-Humanistyczna rozpoczęły wspólną kampanię "Studia w górach". Akcja ma zachęcać do podjęcia studiów stolicy Podbeskidzia.

ath
Urząd Miejski i ATH chcą przyciągnąć studentów do Bielska-Białej · fot. ATH Bielsko-Biała


To kolejna po: "Miasto w górach" i "Kariera w górach" kampania promocyjna Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, tym razem skierowana jest do przyszłych studentów. Akademia Techniczno-Humanistyczna jako uczelnia ściśle współpracująca ze środowiskiem gospodarczym regionu, włączyła się do akcji, aby wspólnie z miastem stworzyć przestrzeń informacyjną promującą zalety studiowania, zamieszkania i kreowania kariery zawodowej w Bielsku-Białej.

- Studenci często realizują prace dyplomowe pod kątem konkretnych zamówień współpracujących z Akademią pracodawców oraz biorą udział w konkursach ogłaszanych przez największe firmy i spółki w regionie. Silny przemysł i zrównoważony rozwój miasta sprzyjają środowisku akademickiemu i naukowemu. Kampania zwraca również uwagę na atrakcyjność miasta Bielska-Białej i jego okolic. Bliskość terenów rekreacyjnych umożliwiających aktywne spędzanie czasu o każdej porze roku, liczne imprezy kulturalne i plenerowe to atuty przemawiające za wyborem Bielska-Białej - czytamy w komunikacie na stronie największej uczelni na Podbeskidziu.

Więcej na stronie internetowej kampanii www.studiawgorach.pl.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.