bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 czerwca 2017
  • wyświetleń: 5454

Powstała jedna sztuka torby z Reksiem. Można ja wylicytować

Art-recykling to nadawanie używanym przedmiotom drugiego życia, a także totalna zmiana ich przeznaczenia. Doskonale znany nam przedmiot może - przy naszej pomocy - zamienić się w coś zupełnie nowego. Lokalna Organizacja Turystyczna Beskidy ze starego banera promującego Puchar Reksia stworzyła jedyną w swoim rodzaju torbę na ramię.

torba reksio
Powstała jedna sztuka torby z Reksiem. Można ja wylicytować · fot. LOT Beskidy


Torba powstała z banera przekazanego przez jednego z członków LOT Beskidy - Klub Sportowy LIVE - www.klubsportowylive.pl. Baner zanim stał się torbą promował 6. edycję pucharu Reksia, która miała miejsce na stoku Dębowca 5 lutego br. Wizerunku Reksia użyczyła Fundacja im. Lechosława i Heleny Marszałków REKSIO - www.fundacjareksio.org.

Co zrobić, by stać się właścicielem takiego cuda? Torbę otrzyma osoba, która zaoferuje za nią najwyższą cenę. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą aukcję: www.allegro.pl/torba-reksio-od-ho-lo-bielsko-biala-i6831761432.html

torba reksio
Powstała jedna sztuka torby z Reksiem. Można ja wylicytować · fot. LOT Beskidy


Pieniądze pozyskane na aukcji zasilą w całości konto Fundacji Mysikrólik z Bielska-Białej, która niesie pomoc dzikim zwierzętom. Do prowadzonego przez fundację ośrodka rehabilitacji dzikich zwierząt rocznie trafia nawet kilkaset zwierząt, wśród których są głównie sarny, zające, jeże oraz wiele gatunków ptaków - są to nie tylko osobniki wymagające natychmiastowej interwencji lekarza weterynarii, ale także zwierzęta młode, osierocone, które potrzebują pomocy w powrocie do natury.

Więcej na temat fundacji i jej działalności znajdą Państwo tutaj: www.mysikrolik.org.

torba reksio
Powstała jedna sztuka torby z Reksiem. Można ja wylicytować · fot. LOT Beskidy

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.