bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 1 czerwca 2017
  • wyświetleń: 7780

[ZDJĘCIA] Atrakcyjny Dzień Dziecka w Szpitalu Pediatrycznym

Nie zawsze Dzień Dziecka spędzony w szpitalu musi być smutnym dniem. Dzisiaj Szpital Pediatryczny odwiedzili bardzo ważni goście, którzy wywołali uśmiech na twarzach naszych małych pacjentów.

Atrakcyjny Dzień Dziecka w Szpitalu Pediatrycznym - 01.06.2017 · fot. Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej


Małych pacjentów odwiedzili policjanci wraz z pełniącym służbę w policji psem. Dzieci miały możliwość zdobycia informacji o tym, jak wygląda praca psiego policjanta oraz dwoiedzieć się ile lat pies "chodzi" do psiej "szkoły".

Policjanci zaprezentowali również motocykle, które wykorzystują w codziennej pracy. Dzieci miały możliwość zobaczenia od wewnątrz radiowozu, czy przymierzenia się do policyjnego motocyklu.

Pacjentów odwiedzili również bielscy strażacy, którzy zaprezentowali z najdrobniejszymi szczegółami swój wóz. W tym przypadku również można było przekonać się, jak to to jest posiedzieć za kierownicą tak wielkiego samochodu.

Wszystkie dzieci otrzymały opaski odblaskowe oraz słodycze. Przyjemności jeszcze na dzisiaj nie koniec! - O godzinie 16.00 w szpitalu powitamy tak uwielbianą przez dzieci ekipę cudownych osób Fundacja "Dr Clown" Oddział Bielsko-Biała, które wspólną zabawą umilą dzieciom pobyt w Szpitalu. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy! - informuje Szpital Pediatryczny.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.