Wiadomości

  • 31 maja 2017
  • 1 czerwca 2017
  • wyświetleń: 19475

[ZDJĘCIA] Poważny wypadek na drodze ekspresowej S1!

Policjanci z bielskiej drogówki wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło w środe około godziny 10.30 w Bielsku-Białej na drodze S1 w okolicy węzła Mikuszowice. Kierujący Oplem utracił panowanie nad pojazdem, uderzył w urządzenie techniczne, a następnie barierę energochłonną. Jego pojazd kilkukrotnie "koziołkował". Kierowca i pasażerka trafili do szpitala.

Poważny wypadek na drodze ekspresowej S1 - 31.05.2017 · fot. bielsko.info


Z ustaleń wynika, że 42-letni kierujący Oplem, jadąc drogą S1, na wysokości zjazdu w kierunku ul. Bystrzańskiej, utracił panowanie nad pojazdem, a następnie uderzył w urządzenie techniczne i barierę energochłonną. Jego pojazd kilkukrotnie koziołkował. 64-letnia pasażerka została zakleszczona w samochodzie. Strażacy pomogli jej wydostać się na zewnątrz.

Zarówno kierowca, jak i pasażerka zostali przewiezieni do szpitala. Poszkodowani doznali ogólnych obrażeń ciała, które nie zagrażają ich życiu. Kierowca Opla był trzeźwy. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez ponad godzinę. Policjanci zorganizowali objazdy. Szczegółowe okoliczności, w jakich doszło do tego zdarzenia ustalają mundurowi z drogówki.

Miejsce zdarzeniaAriel Brończyk, sid / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj