bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 31 maja 2017
  • wyświetleń: 7372

Podbeskidzie z licencją, ale PZPN nałożył na klub nadzór finansowy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN przyznała Podbeskidziu licencję na grę w kolejnym sezonie I ligi. Na bielski zespół nałożono jednak nadzór finansowy oraz sankcję regulaminową w wysokości 10 tys. złotych.

Reklama

podbeskidzie
Podbeskidzie z licencją, ale PZPN nałożył na klub nadzór finansowy


26 maja 2017 roku odbyło się posiedzenie Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN. Na posiedzeniu Komisja rozpatrywała wnioski licencyjne Klubów I ligi oraz Klubów I ligi z możliwością awansu do rozgrywek Ekstraklasy w sezonie 2017/2018.

Po analizie wniosków, Komisja przyznała Podbeskidziu licencję upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach I ligi w sezonie 2017/2018 z nadzorem finansowym oraz z sankcjami regulaminowymi. Na Podbeskidzie nałożono nadzór w związku z koniecznością monitorowania złożonej prognozy finansowej, zaś finansową sankcję regulaminową w wysokości 10 tys. zł nałożono w związku z naruszeniem kryterium F.03 oraz F.04 Podręcznika Licencyjnego - bielski klub dopiero po terminie 31 marca 2017 roku uregulował zobowiązania powstałe przed 31 grudnia 2016 roku.

Przypominamy, że w związku z nie najlepszą sytuacją finansową Podbeskidzia, bielski samorząd dokapitalizował spółkę TS Podbeskidzie kwotą 2,5 mln złotych. O sprawie pisaliśmy w artykule "Kroplówka dla Podbeskidzia. Miasto przekaże 2,5 mln złotych".

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj