Wiadomości

  • 30 maja 2017
  • wyświetleń: 16543

Sprawca pobicia ze skutkiem śmiertelnym w areszcie - wideo

Policjanci z Bielska-Białej i Rybnika oraz śledczy z bielskiej prokuratury północ ustalili mężczyznę podejrzanego o śmiertelne pobicie. 21-letni mieszkaniec powiatu rybnickiego usłyszał zarzuty spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego następstwem była śmierć człowieka.W miniony piątek śledczy zostali wezwani do jednego z mieszkań na bielskim osiedlu Polskich Skrzydeł, gdzie odnaleziono zwłoki 29-letniego mężczyzny. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo - śledcza wraz z prokuratorem i patologiem. Policyjni technicy kryminalistyki zabezpieczali ślady i gromadzili dowody.

W tym samym czasie kryminalni przesłuchiwali świadków. Z ich relacji wynikało, że poprzedniego dnia w mieszkaniu doszło do awantury. Policjanci ustalili ponadto, że zginął samochód należący do 29-latka.

Prowadzone czynności doprowadziły do ustalenia, że związek ze śmiercią młodego mężczyzny może mieć 21-letni mieszkaniec powiatu rybnickiego. Podejrzany w sobotę sam zgłosił się do Komendy Miejskiej Policji w Rybniku. Śledczy odnaleźli też skradzione BMW wartości blisko 20 tys. zł.

Zatrzymany usłyszał już zarzuty. Bielski sąd zadecydował wczoraj o jego tymczasowym aresztowaniu. Za przestępstwa te grozi mu do 12 lat za kratami.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.