Wiadomości

  • 29 maja 2017
  • wyświetleń: 1929

Podejrzani o kradzież elementów aluminiowej konstrukcji z zarzutami

Nawet do 5 lat za kratami grozi sprawcom, którzy są podejrzani o kradzież elementów aluminiowej konstrukcji o wartości 9 tys. zł z terenu jednej z bielskich firm przy ul. Cieszyńskiej. Rabusie zostali zatrzymani przez policjantów z komisariatu III w Bielsku-Białej. Usłyszeli już zarzuty, a o ich dalszym losie rozstrzygnie wkrótce prokurator.

Do kradzieży doszło końcem kwietnia. Z jednej z bielskich firm produkcyjnych przy ul. Cieszyńskiej rabusie skradli elementy aluminiowej konstrukcji o wartości 9 tys. zł. Policjanci ustalili i zatrzymali podejrzanych o to przestępstwo.

Zatrzymanymi okazali się czterej bielszczanie w wieku od 18 do 50 lat. Odzyskano też część zrabowanego przez nich mienia. Sprawcy są już po zarzutach. Jeden z nich był poszukiwany za wcześniejsze przestępstwa, za co został skazany przez sąd na karę pozbawienia wolności. Za kradzież grozi im teraz do 5 lat za kratami.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.