bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 28 maja 2017
  • wyświetleń: 19434

Na Dębowcu grasował niedźwiedź? Tak twierdzi nasza czytelniczka

Otrzymaliśmy informację, że w nocy na Dębowcu słychać było odgłosy niedźwiedzia. - Poinformowaliśmy policję, zachowaliśmy zimną krew i spokojnie się oddaliliśmy. Cud, że żyjemy - relacjonowała nasza czytelniczka.

niedźwiedź
Niedźwiedź grasuje na Dębowcu? Tak twierdzi nasza czytelniczka


- Chciałam żebyście poinformowali, że na Dębowcu grasuje niedźwiedź. Aby nikomu nic się przypadkiem nie stało. Wracaliśmy około 1 w nocy z Dębowca i mieliśmy z nim starcie. Nie widzieliśmy go, bo było za ciemno, ale ryk i odgłosy na pewno niedźwiedzia. Poinformowaliśmy policję, zachowaliśmy zimną krew i spokojnie się oddaliliśmy. Cud ze żyjemy - poinformowała nas czytelniczka w wiadomości prywatnej na Facebooku.

Dwa lata temu w Bielsku-Białej pojawiły się sygnały, że ktoś spotkał niedźwiedzia w Wapienicy. Czy spotkanie z niedźwiedziem w naszym mieście jest realne? Wówczas Jacek Bożek z Klubu Gaja nie wykluczał takiej możliwości.

- Nie wolno się do nich zbliżać i dokarmiać. Jeśli dojdzie do spotkania z niedźwiedziem należy czekać spokojnie aż zwierze odejdzie - mówił nam Jacek Bożek.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.