bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 28 maja 2017
  • 11 czerwca 2017
  • wyświetleń: 22259

Chcesz wystąpić w znanym serialu? Wkrótce casting w Bielsku-Białej

Za nami:

Firma Tako Media, producent seriali takich jak, m.in.: "Na Ratunek 112", "Pamiętniki z wakacji", „Dlaczego Ja”, "Detektywi w akcji" czy najnowszy "Rewir" AXN, zaprasza na casting do nowych seriali telewizyjnych.

Reklama

nagranie, wideo, casting, kamera
Można zostać "gwiazdą" seriali paradokumentalnych. Wkrótce casting · fot. Tako Media


- Jeżeli chcesz spróbować swoich sił na planie filmowym, zobaczyć powstawanie seriali "od kulis", przeżyć ciekawą przygodę, a przy okazji zarobić dodatkowe pieniądze, przyjdź na bezpłatny casting, który odbędzie się 11 czerwca między godziną 11.00 a 17.00 w Bielsku-Białej - informuje zespół Tako Media. Konkretne miejsce castingu zostanie ogłoszone na facebooku.

Filmowcy zapraszają na casting amatorów w każdym wieku - bez względu na aparycję oraz płeć. Nie wymagają od kandydatów doświadczenia filmowego. Jest jeden warunek. W castingu będą mogły wziąć udział osoby, które nie brały jeszcze udziału w żadnym z castingów Taco Media lub brały udział ponad 2 lata temu.

Więcej informacji pod nr telefonu 661 243 179.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.