Reklama

Wiadomości

  • 4 stycznia 2012
  • wyświetleń: 1957

Pijani pobili za zwrócenie uwagi

Dwaj młodzi bielszczanie pijący alkohol w korytarzu bloku przy ul. Stażystów poczuli się do tego stopnia dotknięci uwagą zwróconą im przez parę mieszkańców, że rzucili się na nich z rękami i dotkliwie ich pobili.

alkohol
Młodzi mieszkańcy pili w korytarzu bloku przy ulicy Stażystów.


Para mieszkająca w bloku wracała wczorajszym wieczorem do swojego mieszkania. W korytarzu zastali nietrzeźwych awanturników, którzy nie dość, że spożywali alkohol, to dodatkowo zachowywali się głośno i wulgarnie. Na zwróconą im uwagę sprawcy zareagowali wyjątkowo agresywnie. Rzucili w kierunku mężczyzny butelką. Ich agresja przybierała na sile. Oboje pokrzywdzeni zostali przez napastników pobici i skopani. Kobieta doznała wstrząśnienia mózgu z chwilową utratą przytomności.

Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci zatrzymali sprawców. Okazali się nimi dobrze im znani 21-letni bielszczanin i jego 25-letni kolega. Badanie stanu ich trzeźwości dało wyniki od 2-2,5 promila alkoholu. Zatrzymanym grozi do 5 lat za kratami.

new / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.