Wiadomości

  • 25 maja 2017
  • wyświetleń: 18723

[ZDJĘCIA] Dachowanie na S52, kierowca wypadł z samochodu

Dziś około godziny 7.40 na drodze ekspresowej S52 w Świętoszówce, na jezdni w stronę Cieszyna, dachował samochód osobowy.

Dachowanie na S-52, kierowca wypadł z auta · fot. Krzysztof


Ze wstępnych informacji wynika, że 30-letni kierowca Renault Clio, na mokrej nawierzchni utracił panowanie nad samochodem. Pojazd najpierw uderzył w skarpę, a następnie kilkukrotnie dachował.

Na miejscu zdarzenia błyskawicznie pojawiły się służby, które akurat kończyły obsługę poprzedniego, mniej groźnego zdarzenia w rejonie Jasienicy. Kierowca według relacji świadków miał niezapięte pasy bezpieczeństwa i podczas zdarzenia wypadł z samochodu. Z podejrzeniem poważnego urazu kręgosłupa trafił do szpitala. - Był przytomny i dość mocno poobijany, ale najgorsze było to, że nie czuł nóg, nie potrafił nimi poruszać - relacjonował nam Krzysztof, który udzielał rannemu pierwszej pomocy

Trwają policyjne czynności na miejscu zdarzenia. Przez około 45 minut droga w stronę Cieszyna była całkowicie zablokowana, a kierowcy utknęli w potężnym korku. Około godziny 8.30 w miejscu wypadku puszczono ruch pasem awaryjnym. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 9.00.

Miejsce zdarzeniasid / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj