Wiadomości

  • 20 maja 2017
  • wyświetleń: 10754

[ZDJĘCIA] Czołówka w Pisarzowicach, sprawca był kompletnie pijany

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 17.00 w Pisarzowicach na ul. Pańskiej.

Pijany kierowca doprowadził do czołowego zderzenia · fot. www.bielskiedrogi.pl


Kierowca Opla Corsy zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z Fiatem Panda. Na miejscu błyskawicznie pojawiły się wszystkie służby. Strażacy zajęli się neutralizacją płynów eksploatacyjnych i odłączyli akumulatory w rozbitych samochodach, a lekarz pogotowia ratunkowego przebadał uczestników kraksy. Choć samochody zostały mocno uszkodzone, to na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Policjanci w toku czynności ustalili, że 51-letni bielszczanin, który nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów, złamał sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych i był poszukiwany przez policję. Na domiar złego badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. O jego dalszym losie zadecyduje sąd, a na rozprawę prawdopodobnie poczeka w areszcie.

Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę. Na czas działań służb ul. Pańska była zablokowana. Samochód sprawcy został odholowany na parking policyjny.

Miejsce zdarzeniasid / bielsko.info

źródło: bielskiedrogi.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj