
Wiadomości
- 21 maja 2017
- 5 czerwca 2017
- wyświetleń: 9380
Konsultacje ws. zmiany nazw ulic uznanych za komunistyczne
Za nami:
Rozpoczęły się konsultacje społeczne projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie zmiany nazw ulic, położonych na terenie miasta Bielska-Białej.

Przedmiotem konsultacji jest zmiana nazwy ulicy Zmożka oraz ulicy Armii Ludowej. Konsultacje potrwają do 5 czerwca. Osobami uprawnionymi do konsultacji są mieszkańcy miasta Bielska-Białej, posiadający czynne prawo wyborcze oraz organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego na terenie miasta Bielska-Białej.
Konsultacje będą polegały na kierowaniu przez uprawnione podmioty opinii, wniosków i uwag na adres poczty elektronicznej (e-konsultacje): konsultacjenazwyulic@um.bielsko.pl.
ZOBACZ TAKŻE

Gorący tematDK-1 ma stać się drogą wojewódzką. Jest apel, aby pozostała krajową

List czytelnikaNiebezpieczne przejście na Piastowskiej. „Aż dziw, że nikt jeszcze nie wybił zębów”

Utrudnienia w ruchu podczas Hałcnowskiego Biegu o Wolność

Utrudnienia na skrzyżowaniu Babiogórska - Szarotki - Elizy Orzeszkowej

Rekordowa liczba pasażerów komunikacji miejskiej podczas Wszystkich Świętych

[FOTO] "Bielskim" odcinkiem nowej S-1 pojedziemy w grudniu. Postęp prac wynosi 94%
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.
