bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 18 maja 2017
  • wyświetleń: 6875

Bez tablic, bez OC i bez prawa jazdy. Kraksa motocyklisty w Szczyrku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zderzenia motocykla i dwóch samochodów osobowych doszło dziś około godziny 17:00 w Szczyrku na ul. Beskidzkiej. Kierowca jednośladu nie miał prawa poruszać się po drogach.

Kraksa motocyklisty w Szczyrku · fot. www.bielskiedrogi.pl


Policja ustala wszelkie okoliczności zdarzenia, ale jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć młody motocyklista jadący z dużą prędkością uderzył w Opla Vectrę. Siła uderzenia była na tyle duża, że motocykl uszkodził jeszcze Mercedesa ML. Ranny mężczyzna trafił do szpitala ale jego stan był stabilny i nie zagrażał jego życiu. Prawdopodobnie tylko mocno się poobijał.

Zielony motocykl nieustalonej marki nie posiadał tablic rejestracyjnych i ubezpieczenia OC. Motocyklista nie posiadał uprawnień do prowadzania jednośladów i będzie miał teraz duże kłopoty. Za akcję ratowniczą i wszystkie uszkodzenia, które spowodował będzie musiał zapłacić z własnej kieszeni.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj