Reklama

Wiadomości

  • 3 stycznia 2012
  • wyświetleń: 2106

Śmiertelne potrącenie w Bielsku

W poniedziałek tuż przed 10.00 w Bielsku-Białej na ul. Cieszyńskiej doszło do potrącenia mężczyzny. Pieszy na skutek doznanych obrażeń zmarł. Szczegóły zdarzenia oraz tożsamość ofiary ustalają policjanci z miejscowej komendy.

Do wypadku doszło około 9.45 w rejonie ronda „Hulanka”. Z ustaleń wynika, że około 70-letni mężczyzna wtargnął na jezdnię wprost pod koła hyundaia kierowanego przez 39-letnią kobietę. Pieszy na skutek doznanych obrażeń zmarł.

Szczegóły zdarzenia oraz tożsamość ofiary ustalają policjanci. Mężczyzna był ubrany w beżową czapkę z daszkiem z napisem "New York" (kol. granatowego), czarną kurtkę do pasa, spodnie kol. zielonego - khaki, czarne buty zimowe.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości rannego proszone są kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, tel 33 8121230 lub najbliższą jednostką policji - nr alarmowe 997, 112.

new / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj