Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 maja 2017
  • wyświetleń: 9163

[ZDJĘCIA] Zderzenie czterech samochodów przed przejściem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Dziś około godziny 14.20 na ul. Lwowskiej w Bielsku-Białej na jezdni w stronę centrum miasta doszło do zdarzenia drogowego z udziałem czterech samochodów osobowych.

Zderzenie czterech samochodów na ul. Lwowskiej · fot. www.bielskiedrogi.pl


Ze wstępnych ustaleń naszego portalu wynika, że sprawcą zdarzenia jest kierująca Hondą Civic. Kobieta nie wyhamowała przed samochodami, które zatrzymały się przed przejściem dla pieszych. Jako pierwszy stał Chevrolet Spark. Siła uderzenia była tak duża, że Chevrolet dobił do Renaulta Modusa, a pojazd ten uszkodził jeszcze Volkswagena Passata.

Na miejscu błyskawicznie pojawiły się wszystkie służby. Strażacy odłączyli akumulatory z uszkodzonych samochodów i zneutralizowali wyciek płynów eksploatacyjnych. Jak wstępnie wiadomo do szpitala trafiły dwie osoby - sprawczyni z Hondy Civic i kierowca Chevroleta Spark. Policjanci drogówki sporządzają dokumentacje wypadku drogowego. Kwalifikacja zdarzenia nastąpi po szczegółowym ustaleniu obrażeń poszkodowanych.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.