bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 15 maja 2017
  • wyświetleń: 1994

Bielscy strażacy na podium w ogólnopolskich zawodach

Bielscy strażacy po raz kolejny pokazali, że należą do najbardziej sprawnych na świecie. 13 maja we Wrocławiu na placu Wolności w ramach Święta Strażaka 2017 odbyły się zawody "Firefighter Combat Challenge".

Reklama

strażacy zawody
Bielscy strażacy na podium w ogólnopolskich zawodach · fot. KM PSP Bielsko-Biała


Bielską komendę tradycyjnie już reprezentowali st. sekc. Góralczyk Daniel i asp. Hess Paweł oraz nowy nabytek drużyny w tym sezonie mł.asp. Dudys Łukasz z JRG nr 2 w Bielsku-Białej. Cała trójka walczyła o jak najlepsze lokaty dając z siebie wszystko.

Morderczy tor okazał się po raz kolejny z rzędu łaskawy dla st.sekc. Daniela Góralczyka, który z czasem 1 min 26 s wygrał zawody w kategorii Open. Na trzecim stopniu podium stanął asp. Hess Paweł z czasem 1 min 30 s.

Mł.asp. Dudys Łukasz osiągnął rezultat 1 min 59 s co jest bardzo dobrym wynikiem, a zważywszy na fakt, że jest to jego drugi występ w tego typu zawodach daje nadzieję na kolejnego mistrza FCC w naszej komendzie.

Na podium, naszych strażaków rozdzielił asp. Bereza Rafał z KM PSP Chełm, który jest aktualnym Mistrzem Europy, a wraz z bielskimi strażakami oraz asp. Szymonem Jopkiem z KP PSP Myślenice tworzą jedną drużynę.

ab / bielsko.info

źródło: KM PSP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.