bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 13 maja 2017
  • wyświetleń: 4068

"Bezpieczne wakacje" - konkurs plastyczny policji i urzędu

Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej wspólnie z Wydziałem Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego przygotował konkurs plastyczny dla dzieci z bielskich podstawówek pod nazwą "Bezpieczne wakacje". Oprócz możliwości wygrania atrakcyjnych nagród, autorzy najlepszych prac będą mieli okazję przyjrzeć się z bliska pracy stróżów prawa w ramach zorganizowanej specjalnie dla nich jednodniowej "praktyki" w jednostce policji.

Reklama

Po długim weekendzie majowym ruszył konkurs plastyczny dla dzieci z Bielska-Białej. Nagrody i wyróżnienia zostaną przyznane w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I - III oraz IV - VI.

Tematem przewodnim dla dzieci z klas I - III będzie "Potrafię bezpiecznie wypoczywać", natomiast starsi uczniowie zmierzą się z tematem "Obcy - przyjaciel czy wróg". Technika wykonania prac to rysunek (kredki ołówkowe, świecowe, pastele itp.), malarstwo (farby wodne, akwarele, plakatowe itp.) oraz kolaż (z wyjątkiem plasteliny, modeliny i materiałów sypkich) w formacie minimum A4, nie większym niż A2. Prace wyłącznie za pośrednictwem szkół będzie można nadsyłać do Wydziału Polityki Społecznej UM do dnia 6 czerwca.

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu z wręczeniem nagród i wyróżnień odbędzie się w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego w Bielsku - Białej w dniu 19 czerwca 2017 r. Szczegóły dotyczące organizacji i przebiegu konkursu można znaleźć w załączonym regulaminie.

new / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.