bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 stycznia 2012
  • wyświetleń: 3772

Inkubator Przedsiębiorczości w ATH

Bielska uczelnia Akademia Techniczno-Humanistyczna stworzyła Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości. Ma on zachęcić młodych ludzi do zakładania własnych firm . Ma siedzibę w budynku "L" na Błoniach.

Reklama

Składa się on z 3 pomieszczeń na trzecim piętrze. Jest sala konferencyjna, pomieszczenie dla przedsiębiorców z nowoczesnym sprzętem komputerowym oraz pomieszczenie dla kierownika inkubatora.

"Klient" inkubatora nie przejmuje się formalnościami i dokumentami, takimi jak rejestracja działalności. To wszystko zapewnia mu inkubator. Co ciekawe, młody przedsiębiorca może korzystać z całej sieci Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Jest ich 38, działają przy wyższych uczelniach w całej Polsce. Wszystkie wyglądają tak samo. Student będzie ponosił opłatę administracyjną- 250 zł miesięcznie.

Otwarcie inkubatora ATH odbędzie się pod koniec stycznia. Co ciekawe, z Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości będą mogli korzystać także studenci innych uczelni oraz absolwenci.

new / bielsko.info

źródło: Radio Bielsko

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.