bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 maja 2017
  • wyświetleń: 18066

[ZDJĘCIA] Nieudana próba kradzieży Seata Leona z ul. Piastowskiej

Dziś w nocy przy ul. Piastowskiej doszło do próby kradzieży samochodu. Sprawcy zostali spłoszeni lub nie poradzili sobie z systemem zabezpieczeń zamontowanych w Seacie Leonie.

Reklama

Nieudana próba kradzieży Seata Leona · fot. Krzysztof


Bielska Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie. Zostały zabezpieczone ewentualne ślady biologiczne w samochodzie oraz monitoring z okolicznych budynków.

Docierają do nas sygnały, że to nie pierwszy tego typu przypadek w Bielsku-Białej. Kilka dni temu nieznani sprawcy próbowali ukraść samochód na ul. Pięknej.

Zachęcamy do montowania niefabrycznych systemów antykradzieżowych i sąsiedzkiej czujności. Jeśli widzicie cokolwiek podejrzanego zachęcamy do natychmiastowego poinformowania policji pod numerem 997. W niektórych przypadkach telefony do WCPR w Katowicach (numer 112) najczęściej wydłużają procedurę przyjęcia zgłoszenia i możliwość szybkiego zareagowania funkcjonariuszy.

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.