bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 11 maja 2017
  • wyświetleń: 6887

Bezpłatne badania USG 4D i konsultacje dla przyszłych mam

Artykuł sponsorowany:

W dniach 13 i 14 maja od godz. 11.00 do 16.00 w centrum handlowym Sarni Stok, dla przyszłych mam odbędą się bezpłatne: badania USG i USG 4D, konsultacje medyczne, praktyczne porady i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Jest to XII edycja spotkań z kobietami w ciąży, która obejmuje kilka miast. Jednym z nich jest Bielsko-Biała.

Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo


Panie w ciąży i młode mamy mają niebywałą okazję, by skorzystać z porad ekspertów z dziedziny przygotowania do porodu, wyboru szkoły rodzenia, karmienia piersią, właściwej diety w ciąży i w czasie karmienia, bankowania krwi pielęgnacji niemowląt, masażu Shantala czy noszenia dzieci w chustach. Praktycy podpowiedzą jak wrócić do formy po porodzie oraz jak udzielić pierwszej pomocy maluchowi w przypadku zagrożenia zdrowia i życia.

Organizatorem akcji jest Fundacja „Szczęśliwe Macierzyństwo” i magazyn „Mamo to Ja”. W Bielsku-Białej partnerem akcji jest CH Sarni Stok, gdzie na potrzeby badań powstaną dwa gabinety wyposażone w aparaty USG i niezbędny sprzęt.

Jak pokazują doświadczenia poprzednich edycji i zainteresowanie akcją w kilku miastach Polski, warto wcześniej przyjść na badania, bowiem obowiązuje kolejność zgłoszeń.

A żeby przyszłym mamom umilić czas oczekiwania w badania czy konsultacje, perfumeria Hebe proponuje profesjonalny makijaż, w którym każda z pań poczuje się wyjątkowo.

Oczywiście na spotkania z konsultantami w Sarnim Stoku mogą wybrać się całe rodziny. Mile widziani będą ojcowie, bo przecież na nich spoczywa odpowiedzialność za kobietę w ciąży i wspólne maleństwo.

Zatem do zobaczenia w CH Sarni Stok 13 i 14 maja.

Więcej informacji na stronie www.szczesliwemacierzynstwo.pl.