Wiadomości
- 9 maja 2017
- wyświetleń: 6071
Dzielnicowy z Kobiernic po służbie zatrzymał pijanego kierowcę
Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Kobiernicach w czasie wolnym od służby zatrzymał pijanego kierowcę. 55-latek miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Za „jazdę na podwójnym gazie” grozi mu kara do 2 lat więzienia.
Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Kobiernicach zatrzymał nietrzeźwego kierowcę. Do zatrzymania doszło w piątek na parkingu przy jednym z marketów na terenie Hecznarowic. Pijany 55-latek przyjechał samochodem do sklepu, aby zaopatrzyć się w wyroby alkoholowe. Dzielnicowy, który w tym czasie także robił zakupy zauważył, że mężczyzna porusza się chwiejnym krokiem, a po chwili wsiada do samochodu wraz z kolejnymi puszkami piwa.
Dzielnicowy widząc jego zachowanie wyciągnął mu kluczyki ze stacyjki i uniemożliwił dalszą jazdę. Przybyły na miejsce patrol z Kobiernic przebadał kierującego na zawartość alkoholu. Jak się okazało w organizmie miał blisko 2 promile alkoholu. Dzięki właściwej postawie dzielnicowego, który będąc w czasie wolnym od służby bez chwili wahania zareagował, z ruchu drogowego został wyeliminowany kolejny pijany kierowca.
Teraz amatorowi jazdy na podwójnym gazie grozi do 2 lat więzienia i nawet 15-letni zakaz prowadzenia pojazdów
Dzielnicowy widząc jego zachowanie wyciągnął mu kluczyki ze stacyjki i uniemożliwił dalszą jazdę. Przybyły na miejsce patrol z Kobiernic przebadał kierującego na zawartość alkoholu. Jak się okazało w organizmie miał blisko 2 promile alkoholu. Dzięki właściwej postawie dzielnicowego, który będąc w czasie wolnym od służby bez chwili wahania zareagował, z ruchu drogowego został wyeliminowany kolejny pijany kierowca.
Teraz amatorowi jazdy na podwójnym gazie grozi do 2 lat więzienia i nawet 15-letni zakaz prowadzenia pojazdów
ZOBACZ TAKŻE
Pięć tysięcy za bezkarność? Tyle pijany przestępca drogowy chciał wręczyć policjantom
Weekend bez rozsądku na drogach. Promile, narkotyki i zakazy, które nie zatrzymały kierowców
Pijany kierowca zakończył szaleńczą jazdę na barierkach. Wcześniej uderzył w zaparkowane auta
Pijani obcokrajowcy i ciężarówki - potencjalni zabójcy drogowi na bielskich ulicach
[FOTO] Pijany kierowca doprowadził do czołowego zderzenia. Siedem osób rannych!
53-letni Norweg na rowerze pod wpływem alkoholu. Skończyło się mandatem 2500 zł
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









