bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 8 maja 2017
  • wyświetleń: 10255

Wiosenny kiermasz roślin - wydrukuj kupon na zakupy z 20% rabatem!

Artykuł sponsorowany:

Jak co roku Zieleń Miejska w Bielsku-Białej zaprasza na wiosenny kiermasz roślin, który odbędzie się w dniach 11-13 maja. Przyjdź i kup drzewka ozdobne, piękne trawy i kwiaty - a wszystko to z 20% rabatem dla posiadaczy kuponu, który można wydrukować z tego artykułu.

Wreszcie zawitała do nas wiosna. To czas na sadzenie nowych roślin i krzewów. To również idealny moment, aby zaopiekować się ogrodem, tak by do kolejnej zimy cieszył nas i naszych gości pięknym wyglądem.

Zieleń Miejska


Zieleń Miejska z przyjemnością zaprasza na największą wyprzedaż roślin w regionie! Wiosenny Kiermasz - drzew, krzewów i wszystkich/różnych innych roślin odbędzie się w dniach 11-13 maja. Kiermasz skierowany jest do mieszkańców Bielska-Białej i okolicznych miejscowości, zarówno do klientów indywidualnych, ogrodników amatorów, jak i profesjonalistów w tej dziedzinie - firm zajmujących się zakładaniem ogrodów. Jest to również niebywała okazja dla tych, którzy myślą o założeniu ogrodu i potrzebują dużej ilości roślin. W trakcie kiermaszu rośliny sprzedawane będą w okazyjnych cenach a na klientów czekają także specjalne promocje i rabaty.

Z kuponami taniejKlienci, którzy pojawią się na kiermaszu z kuponami rabatowymi, będą mogli zakupić materiały roślinne z 20% rabatem. Wystarczy przyjść z wydrukowanym kuponem:

Kupon na zakupy z 20% rabatem


Co można u nas kupić?

Przede wszystkim rośliny, które w większości uprawiane są przez Zieleń Miejską. Są to byliny, drzewka iglaste, liściaste, trawy ozdobne, drzewka owocowe oraz kwiaty m.in. róże. Znacznie zwiększony został również asortyment sklepu ogrodniczego. Znajdą Państwo w nim: narzędzia ogrodnicze, nasiona, nawozy, środki ochrony zieleni. Dodatkowo oferujemy zakup trawy w rolce bezpośrednio w sklepie. Jest to prawdziwa nowość niedostępna w żadnym innym miejscu w okolicy. Trawa rolowana jest sprzedawana już od 1 metra kwadratowego!

Zieleń Miejska
Zieleń Miejska


Więcej informacji na naszym facebooku.

---

Sklep ogrodniczy Zieleń Miejska
Bielsko-Biała, al. Armii Krajowej 132
czynne w godzinach pracy sklepu lub do ostatniego klienta:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 18:00
sobota: 9:00 - 16:00