bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 5 maja 2017
  • 8 maja 2017
  • wyświetleń: 5172

Debata na temat szans i wyzwań dla studentów z udziałem Jerzego Buzka

Za nami:

W poniedziałek, 8 maja w siedzibie Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej odbędzie się debata oksfordzka z udziałem prof. Jerzego Buzka.

Jerzy Buzek
Prof. Jerzy Buzek porozmawia ze studentami na temat ich szans w Unii Europejskiej · fot. http://www.buzek.pl


Debata pt. "Szanse i Wyzwania dla Studenta w Unii Europejskiej Anno Domini 2017" odbędzie się w godzinach 11.00-13.00. To trzecia z cyklu debat oksfordzkich odbywających się w bieżącym roku akademickim pod patronatem poseł Mirosławy Nykiel.

W przeddzień Święta Europy, w murach Akademii Techniczno-Humanistycznej, profesor Jerzy Buzek w swoim wystąpieniu eksperckim zrelacjonuje stan debaty nt. przyszłości Unii Europejskiej prowadzonej na forach międzynarodowych. Następnie, do tego głosu odniosą się studenci Akademii, którzy stoczą pojedynek na temat „Szanse i Wyzwania dla Studenta w Unii Europejskiej Anno Domini 2017”. Wyłoniony przez kapitułę zwycięzca debaty otrzyma nagrodę w postaci wyjazdu do Brukseli i osobistego spotkania z profesorem Jerzym Buzkiem.

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.