bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 5 maja 2017
  • 6 maja 2017
  • wyświetleń: 12221

Otwarcie sezonu rolkarskiego na Lotnisku w Aleksandrowicach

Za nami:

W sobotę, 6 maja na Lotniku w Aleksandrowicach odbędzie się oficjalne rozpoczęcie sezonu rolkarskiego.

rolkostrada
Rolkostrada w Aleksandrowicach · fot. bielsko.info


Impreza rozpocznie się o godzinie 12.00. Uczestnicy będą mieli okazję podszkolić swoje umiejętności podczas warsztatów, sprawdzić się w różnych konkurencjach, a także podziwiać najlepszych podczas pokazów freestyle slalom oraz aggressive.

- Jazda na rolkach to same pozytywy. Jest to jeden z najzdrowszych oraz najprzyjemniejszych sportów. Angażuje wszystkie partie mięśniowe. W szczególności mięśnie kończyn dolnych i brzucha. Podczas jazdy na rolkach tempem spokojnym, relaksacyjnym jesteśmy w stanie spalić nawet 700 Kc (kalorii). Jazda poprawia kondycje, zwiększa koordynację ruchową, spala tkankę tłuszczową są to jedne z najważniejszych zalet tej dyscypliny - zauważają organizatorzy.

Wstęp na wydarzenie jest wolny. W przypadku złych warunków pogodowych impreza zostanie przeniesiona do Luce Arena, ul. Legionów 26-28.
otwarcie sezonu rolkarskiego

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.