bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 4 maja 2017
  • wyświetleń: 11199

17-letni bielszczanin ukradł spodnie w centrum handlowym

Najbliższe 10 lat może spędzić w areszcie 17-letni bielszczanin, który jest podejrzany o kradzież rozbójniczą. Nastolatek skradł w jednym z bielskich sklepów spodnie o wartości blisko 70 zł. W czasie ucieczki zaatakował pracownika, który usiłował go ująć i odzyskać skradzione mienie. Rabuś, który był poszukiwany za wcześniejsze konflikty z prawem, został zatrzymany przez policjantów z „trójki”.

Do zdarzenia doszło w centrum handlowym przy ul. Mostowej. Sprawca nerwowo krążył pomiędzy półkami z odzieżą, aż w pewnym momencie skradł męskie spodnie i rzucił się do ucieczki. Zdarzenie to zauważył pracownik, który ruszył w pościg za rabusiem. Usiłował ująć złodzieja i odzyskać skradzione mienie. Pomiędzy mężczyznami doszło do szarpaniny, w czasie której 17-latek groził pracownikowi śmiercią.

Sprawca został zatrzymany przez wezwanych na miejsce policjantów. Szybko okazało się, że był poszukiwany. Trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty, a prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.

BM / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.