Wiadomości

  • 4 maja 2017
  • wyświetleń: 9211

Pijany 33-latek dotkliwie pobił 18-latka, bo trącił go ramieniem

Policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który wszczął awanturę w sklepie i pobił jednego z klientów. Sprawca usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 5 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 1 maja tuż przed 18.00 w sklepie spożywczym przy ul. Cieszyńskiej. Mężczyźni mijali się pomiędzy wąskimi, sklepowymi półkami, gdy jeden trącił drugiego ramieniem. Sytuacja ta nie spodobała się pijanemu 33-latkowi. Mężczyzna wszczął awanturę i zaatakował 18-letniego bielszczanina. Pobił go i skopał po całym ciele. Pokrzywdzonemu pomogła ekspedientka.

Na miejsce wezwano mundurowych, którzy zatrzymali napastnika. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik ponad 2 promili alkoholu. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty. O jego dalszym losie rozstrzygnie dzisiaj prokurator. Policjanci wnioskują o zastosowanie wobec niego dozoru.

BM / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.