bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 maja 2017
  • 5 maja 2017
  • wyświetleń: 8434

[WIDEO] Studenci ATH wspierają swoich przyszłych kolegów

Co pojawi się na egzaminie maturalnym z języka polskiego, z jak trudnymi zadaniami z matematyki będzie trzeba się zmierzyć? Te pytania zadają sobie od dłuższego czasu uczniowie ostatnich klas technikum i liceum. Kto lepiej niż niedawni maturzyści pamięta stres związany z egzaminem dojrzałości. Studenci bielskiej ATH postanowili wesprzeć w ten ważny dzień swoich przyszłych kolegów.W czwartek, 4 maja, w ramach kampanii #StudiujNaATH, studenci reprezentujący Samorząd Studencki Akademii Techniczno-Humanistycznej odwiedzili tegorocznych maturzystów w wybranych szkołach tuż przed rozpoczynającym się egzaminem dojrzałości.

Podczas wizyty w wybranych szkołach rozmawiali z maturzystami, wspierali ich dobrym słowem oraz wręczali zestawy niezbędnych materiałów potrzebnych podczas wszystkich egzaminów maturalnych. Zapewniali też, że matura to nic w porównaniu z pierwszą sesją.

ath,
Studenci ATH wesprą bielskich maturzystów · fot. ATH


Kampania #StudiujNaATH to akcja promująca studiowanie w Akademii oraz kontynuowanie kariery zawodowej w Bielsku-Białej. Studia otwierają nową ścieżkę kariery pozwalającą na zdobycie wiedzy i doświadczenia potrzebnych do podjęcia pracy w wymarzonym zawodzie.

Studia w bielskiej uczelni, której jednym z zadań jest sprostanie wymaganiom lokalnego środowiska gospodarczego, są dla absolwentów szansą rozwoju na rynku pracy. Nacisk położony na podnoszenie jakości kształcenia oraz współpracę ze środowiskiem gospodarczym daje studentom rozpoczynającym pracę możliwość podjęcia kariery w Bielsku-Białej - kariery w górach - www.karierawgorach.pl.

ath, matura
fot. ATH

ups / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.