Reklama

Wiadomości

  • 29 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 13979

[ZDJĘCIA] BMW w strzępach na S52. Kierowca jechał za szybko

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 18.40 na drodze ekspresowej S52 w Bielsku-Białej w okolicy centrum handlowego Auchan. Kierowca BMW jadąc w stronę Cieszyna, na mokrej drodze utracił panowanie nad samochodem i roztrzaskał samochód o barierki.

Wypadek BMW na S-52 w Bielsku-Białej


Jak wynika z relacji naocznego świadka, z którymi mieliśmy okazję porozmawiać na miejscu zdarzenia - samochód jechał o wiele szybciej niż mówią przepisy i w tych warunkach podpowiada zdrowy rozsądek. Auto kilkukrotnie uderzyło w bariery energochłonne. Siła uderzenia była tak duża, że elementy samochodu były rozrzucone w odległości około 150m i znalazły się również po przeciwnej stronie jezdni. Żaden z samochodów jadących w pobliżu nie został na szczęście uszkodzony.

Wypadek BMW na S-52 w Bielsku-Białej


Na miejscu zdarzenia błyskawicznie pojawiły się wszystkie służby. Kierowca został przebadany przez zespół pogotowia ratunkowego i nic poważnego mu się nie stało, ale lekarz podjął decyzję o dodatkowych badaniach w szpitalu. Strażacy wraz z pracownikami pomocy drogowej, przez około 45 minut sprzątali jezdnię z wielu rozrzuconych elementów karoserii i podzespołów samochodu. Kierowca był trzeźwy, a policjanci zakończyli sprawę mandatem karnym. Utrudnienia w ruchu trwały około półtorej godziny

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj