Reklama

Wiadomości

  • 29 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 10120

Prognoza pogody na majówkę: już w sobotę zaświeci słońce

Po kilkudniowych opadach deszczu czeka nas poprawa pogody! Już dzisiaj w godzinach popołudniowych zza chmur wyjdzie słońce. Słoneczna aura utrzyma się do 2 maja.

rynek
Prognoza pogody na majówkę: już w sobotę zaświeci słońce · fot. bielsko.info


Sobotni poranek i przedpołudnie przywita nas pochmurną pogodą, jednak nie powinno już padać. Z godziny na godzinę chmur będzie ubywać, a wieczorem spodziewamy się bezchmurnego nieba. Temperatura maksymalna w ciągu dnia ok. 12 stopni Celsjusza.

W niedzielę 30 kwietnia będzie jeszcze cieplej. Temperatura maksymalna dojdzie do ok. 15 stopni Celsjusza. Na pewno nie będzie padać, przez większą część dnia słońce będzie się przebijać przez chmury.

Poniedziałek 1 maja ma być najpogodniejszym dniem całej majówki. Nie zabraknie słońca, a temperatura będzie iście wiosenna. W ciągu dnia termometry mogą pokazać nawet 17 stopni Celsjusza.

We wtorek 2 maja ma być jeszcze cieplej - temperatura maksymalna do 18 stopni Celsjusza. W pierwszej części dnia zachmurzenie umiarkowane, w drugiej części możliwe opady deszczu.

Podobnie wygląda prognoza na ostatni dzień tegorocznej majówki. W środę 3 maja będzie nadal ciepło. Po południu może spaść deszcz.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.