Reklama

Wiadomości

  • 25 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 7437

Nie masz pomysłu na majówkę? Zagraj w grę miejską "11 przygód"

Było ich 10, a teraz jest 11 - bo w Bielsku-Białej przygoda goni przygodę i na każdym kroku można przeżyć nową. "11 przygód w Bielsku-Białej" to nowa, ulepszona gra miejska skierowana do najmłodszych mieszkańców miasta i odwiedzających je turystów.

11 przygód


Gra przypomina zabawę w podchody - uczestnicy wykonują różne zadania, rozwiązują zagadki i zwiedzają okolicę. Mali podróżnicy mogą poznać takie atrakcje, jak np.: zamek książąt Sułkowskich, pomnik Marcina Lutra czy Studio Filmów Rysunkowych.

Gra jest idealnym sposobem na spędzenie wolnego popołudnia i wspaniałym urozmaiceniem każdego spaceru - łącząc w sobie naukę i zabawę, sprawi, że żadne dziecko z pewnością nie będzie się nudzić.

Wydawcą broszury jest Lokalna Organizacja Turystyczna BESKIDY. Nieodpłatnie można ją otrzymać w Miejskim Centrum Informacji Turystycznej w Bielsku-Białej, Galerii Bielskiej BWA, zamku książąt Sułkowskich i Teatrze Lalek Banialuka. Odbierając broszurę proszę również pytać o dyplom ukończenia gry.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.