bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 grudnia 2011
  • wyświetleń: 2697

Nasze miasto laureatem konkursu

Bielsko-Biała zostało laureatem konkursu „Samorządowy Lider Zarządzania 2011 - Usługi Społeczne”. To najwyższe wyróżnienie wśród największych polskich miast. Bielsko-Biała konkurowało z czterema innymi projektami, które znalazły się w ścisłym finale.

Samorządowy Lider  Zarządzania 2011
Bielsko-Biała zostało laureatem konkursu „Samorządowy Lider Zarządzania 2011 - Usługi Społeczne”. · fot. UM Bielsko-Biała


Konkurs został organizowany przez Związek Miast Polskich w partnerstwie ze Związkiem Powiatów Polskich i Związkiem Gmin Wiejskich RP oraz Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji w ramach projektu „Doskonalenie zarządzania usługami publicznymi i rozwojem w jednostkach samorządu lokalnego (gminach i powiatach)”.

Celem konkursu jest poprawa jakości usług dla mieszkańców, świadczonych przez administrację samorządową w dziedzinach: kultury, oświaty, pomocy społecznej i ochrony zdrowia.

Do konkursu został zgłoszony projekt „Działania wspierające kierowane do rodzin wielodzietnych w ramach kompleksowego systemu wsparcia rodzin w Bielsku-Białej mające na celu promowanie modelu rodziny wielodzietnej”. W jego ramach realizowane są dwa zadania: Program „Rodzina+” skierowany do rodzin wielodzietnych, a także rodzin zastępczych bez względu na kryterium dochodowe oraz program wsparcia finansowego poprzez zwiększenie wysokości świadczeń rodzinnych.

new / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.