Reklama

Wiadomości

  • 12 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 9111

Niebawem ogródki wrócą na Rynek. Parasolki nadal będą pstrokate

28 kwietnia na bielski Rynek powrócą ogródki gastronomiczne. Łącznie na Rynku pojawi się 13 takich miejsc. Miasto chciało, żeby już od tego roku parasolki były w jednolitym kolorze. Zmiany zostały odłożone na przyszły rok.

Kibicowanie w bielskich lokalach - 12.06.2016
Rynek w Bielsku-Białej · fot. bielsko.info


Tradycyjnie Miejski Zarząd Dróg przeprowadzi przetarg ustny na dzierżawę trzynastu modułów Rynku w celu urządzenia ogródków gastronomicznych. W przetargu mogą wziąć udział jedynie właściciele bądź posiadacze stałego punktu sprzedaży, zlokalizowanego w odległości maksymalnej 30 metrów od ogródka gastronomicznego.

W tym roku miasto miało wprowadzić nowy przepis, w myśl którego dla ujednolicenia wystroju dzierżawcy byliby zobligowani do zapewnienia parasoli w kolorze kremowym. Po protestach właścicieli lokali, którzy tłumaczyli, że nie zdążą z wymianą parasolek, ujednolicenie wystroju ogródków postanowiono odłożyć na 2018 rok.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.