bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 grudnia 2011
  • wyświetleń: 2292

Młodzi z narkotykami - zatrzymania

Aż sześciu młodych mężczyzn, którzy posiadali środki odurzające zatrzymali w ostatnich dniach policjanci z bielskiego oddziału prewencji. Za przestępstwa te zatrzymanym grozi teraz do 3 lat więzienia.

Wieczorem w centrum miasta przy ul. Wałowej policjanci zauważyli podejrzanie zachowującego się 20-latka. W czasie jego przeszukania odnaleźli kilka gramów marihuany.

Ponad 10 gr marihuany posiadał kolejny z zatrzymanych mężczyzn. Policjanci „namierzyli” 29-latka z Brzeszcz na ul. Warszawskiej.

Z kolei zatrzymani na ul. Mostowej, 19-letni czechowiczanin i jego o rok młodszy kolega posiadali przy sobie amfetaminę.

Wcześniej w podobnych okolicznościach wpadł 15-latek, który posiadał kilka gramów marihuany. Nieletni za swój czyn odpowie wkrótce przed Sądem Rodzinnym.

Na bielskiej ul. Grażyńskiego policjanci zatrzymali 27-letniego bielszczanina z marihuaną - w sumie blisko czterema gramami.

Za przestępstwa te zatrzymani mogą trafić do więzienia na najbliższe 3 lata.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.