Reklama

Wiadomości

  • 10 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 9690

Karambol na ulicy Żywieckiej. Zderzyło się pięć samochodów

Do zdarzenia doszło około 8.10 na ulicy Żywieckiej w Bielsku-Białej. Jedna osoba trafiła do szpitala. Kierowcy jadący rano ulicą Żywiecką mieli spore problemy z przejazdem.

Karambol na ul. Żywieckiej w Bielsku-Białej · fot. bielsko.info


- Do zdarzenia doprowadziła 32-letnia mieszkanka Bielska-Białej, która wyjeżdżając Fordem z ul. Łokietka nie ustąpiła pierwszeństwa kierującej samochodem KIA. W wyniku uderzenia KIA została wytrącona z toru jazdy i uderzyła w trzy inne samochody, Skodę, Fiata i Toyotę - poinformowała nas nadkomisarz Aleksandra Gęga z bielskiej policji.

Na miejsce szybko dotarły wszystkie służby. Po wstępnym rozpoznaniu, lekarz pogotowia ratunkowego zadecydował o hospitalizacji kierującej samochodem marki KIA. Kobieta została przewieziona do szpitala na badania. Utrudniania w ruchu trwały około półtorej godziny. Policjanci z drogówki wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj