Reklama

Wiadomości

  • 9 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 6700

Policjanci szukają świadków wypadków na bielskich drogach

Policjanci poszukują świadków wypadków, do których doszło w ostatnim czasie na bielskich drogach.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce 19 marca około godziny 20.00 na ul. Stojałowskiego w Bielsku-Białej. Kierujący pojazdem marki Dacia Dokker, na przejściu dla pieszych potrącił pieszą. 95-letnia kobieta doznała obrażeń ciała.

Dwa dni później do wypadku doszło na skrzyżowaniu ul. Międzyrzeckiej i Rudawka. Wówczas kierujący pojazdem marki Volkswagen nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu pojazdem marki Renault, w wyniku czego kierowca Renault uderzył w barierę energochłonną, doznając obrażeń ciała.

Z kolei 29 marca około godziny 14.05 na skrzyżowaniu ul. Ochodzkiej i Wierzbowej w Czechowicach Dziedzicach, kierujący samochodem marki VW Golf (jadący ul. Wierzbową), nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z motorowerzystą, poruszającym się ulicą Ochodzką w kierunku Pszczyny. Na skutek wypadku motorowerzysta doznał obrażeń ciała.

Policjanci zwracają się z prośbą do wszystkich osób posiadających informacje na temat powyższych wypadków o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, przy ul. Rychlińskiego 17, telefon: (33) 812-12-80, nr alarmowe 997 lub 112.

BM / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj