Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 kwietnia 2017
  • 1 maja 2017
  • wyświetleń: 4940

Akcja redakcja! I Ty możesz wesprzeć młodych

Za nami:

5 kwietnia wystartowała pierwsza społeczna zbiórka: "Akcja redakcja! #doładowanie". RedakcjaBB zbiera fundusze na nowe stanowisko komputerowe dla rosnącego w siłę młodego zespołu redakcyjnego.Projekt redakcjaBB powstał w 2014 roku. Inspiracją była podobna inicjatywa - Live Magazine - w Londynie. Inicjatorka redakcji, Maja Dębowska, uczestniczyła w nim, wspierając młodych ludzi jako mentorka. Po powrocie do Polski postanowiła przetestować pomysł na lokalnym gruncie. W 2015 roku otworzono siedzibę redakcji, do której przyjść mogą wszyscy młodzi ludzie.

- Swoją działalnością wspieramy młodych ludzi w trudnym etapie wchodzenia w dorosłość, wyborze ścieżki kariery czy zdobywaniu pierwszego doświadczenia zawodowego. Profesjonalnymi filmami i magazynem, które tworzymy razem z młodymi, promujemy nasze miasto i szerzymy lokalny patriotyzm. Pokazujemy, że warto działać w Bielsku-Białej lub do niego wrócić po studiach - mówią członkowie redakcji.

Projekt redakcjaBB skupia młodych ludzi, uczniów i studentów, z Bielska-Białej i okolic. To ponad 100 osób w wieku 14-25 lat! Wspólnie tworzą teksty, zdjęcia, grafiki, filmy, które publikują w magazynie redakcjaBB i na stronie www.redakcjaBB.pl.

- Z każdym rokiem rośniemy w siłę i liczbę uczestników. Docieramy do setek młodych ludzi w realu i tysięcy online. Przy takim zasięgu i intensywności prac, potrzebujemy kolejnego stanowiska komputerowego i oprogramowania do pracy. Stąd decyzja o zbiórce. Liczy się dla nas każda złotówka! Dlatego będziemy niezwykle wdzięczni za promocję akcji i wszelkie wsparcie na stronie: www.wspieram.to/redakcjaBB2017 - zachęcają członkowie redakcji.

Akcja potrwa do 3 maja. Celem jest zebranie 12 tysięcy złotych na wyposażenie redakcji. Dla każdej osoby, która zdecyduje się wesprzeć zbiórkę, przewidziane są unikatowe nagrody!

BM / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.