Reklama

Wiadomości

  • 8 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 12628

Wypadek na ul. Partyzantów. Jedna osoba poważnie ranna

W czwartek około godziny 17.00 na ul. Partyzantów Bielsku-Białej doszło do wypadku drogowego. Jedna osoba z urazem kręgosłupa trafiła do szpitala. Zdarzenie zostało zakwalifikowane przez policjantów jako wypadek drogowy.

Wypadek na ul. Partyzantów w Bielsku-Białej
Wypadek na ul. Partyzantów - 6.04.2017 · fot. bielsko.info


- Do zdarzenia doprowadził 23-letni kierowca Suzuki, który uderzył w tył Skody kierowanej przez 35-latkę. W wyniku siły uderzenia Skoda dobiła do Volkswagena, którym kierował 31-latek - poinformowała nas rzecznik prasowa bielskiej policji, nadkomisarz Elwira Jurasz.

Kierująca Skodą z urazem kręgosłupa została przewieziona do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej. Straż pożarna zneutralizowała wyciek płynów eksploatacyjnych z uszkodzonych samochodów. Zdarzenie zostało wstępnie zakwalifikowane jako wypadek drogowy. Bielska drogówka prowadzi postępowanie przygotowawcze i sprawa niebawem trafi przed oblicze sądu, który zdecyduje o wymiarze kary dla sprawcy zdarzenia.

W trakcie działań służb, przez około 30 minut, ul. Partyzantów w stronę Szczyrku była zamknięta dla ruchu. Policja prowadziła objazdy przez ul. Batorego i ul. Żywieckie Przedmieście do ul. Karpackiej.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj