Reklama

Wiadomości

  • 3 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 2045

Patrol policji zatrzymał mężczyznę, który dotkliwie pobił 21-latka

Policjanci, którzy pełnili służbę w mieście w ramach dodatkowych patroli finansowanych przez samorząd, zatrzymali mężczyznę, który jest podejrzewany o brutalne pobicie 21-latka. Sprawca miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Za przestępstwo to grozi mu do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w sobotnią noc w Bielsku-Białej na ul. Michałowicza, gdzie młody mężczyzna został zaatakowany przez napastnika. Sprawca podbiegł do niego, przewrócił go na ziemię, a następnie dotkliwie pobił. Pokrzywdzony doznał poważnego urazu głowy.

Zdarzenie zauważyli policjanci, którzy patrolowali miasto w ramach dodatkowych patroli finansowanych przez samorząd. Natychmiast zatrzymali napastnika. Obezwładnili go i zakuli w kajdanki. Udzieli też pierwszej pomocy przedmedycznej pokrzywdzonemu.

Badanie alkomatem wykazało, że sprawca miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Wkrótce usłyszy zarzuty, a o jego dalszym losie zdecyduje prokuratury.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.