Wiadomości

  • 2 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 3972

Wiosenny rabat w sklepie turystycznym Trekmondo!

Artykuł sponsorowany:

Wiosenny rabat -15% na produkty marek Rab oraz Pearl Izumi w sklepie turystycznym Trekmondo w Czechowicach-Dziedzicach.

Trekomndo


Z okazji nadejścia wiosny sklep turystyczny Trekmondo przygotował dla swoich klientów atrakcyjną ofertę promocyjną dotyczącą produktów marek Rab oraz Pearl Izumi - z kodem rabatowym WIOSNA otrzymają Państwo 15% rabatu od oferowanych na stronie http://www.trekmondo.pl cen produktów wyżej wymienionych marek. Oferta obowiązuje również w sklepie stacjonarnym - wystarczy w trakcie zakupów podać informację, że chcą Państwo skorzystać z rabatu "WIOSNA". Oferta obowiązuje do końca kwietnia 2017r.

Trekmondo


Rab jest to brytyjska marka produkująca najwyższej jakości górską odzież oraz akcesoria.

Firma została założona w 1981 roku przez Raba Carringtona, który doświadczenie zdobyte w czasie licznych wypraw wykorzystał do projektowania i produkcji odzieży puchowej i śpiworów najwyższej jakości, mających sprostać wymaganiom nowej generacji wspinaczy, którzy oczekują od swojego sprzętu lekkości i niezawodności. Dzięki temu produkty marki Rab są praktyczne i dopasowane do rzeczywistych, najtrudniejszych warunków użytkowania w górach. Zaczynając od rodzimych gór Szkocji poprzez wspinaczkę w Alpach, Andach i Himalajach, Rab tworzy nową filozofię wspinaczki znaną do dziś - fast&light.

Markę cechuje wysoka jakość i dbałość o każdy detal. W ofercie znajduje się obecnie szeroki asortyment towarów, powstałych przy wykorzystaniu markowych materiałów najwyższej jakości.

Towary marki Rab dostępne w ofercie sklepu Trekmondo znajdą Państwo pod linkiem: https://trekmondo.pl/rab/

Trekmondo


Marka Pearl Izumi to strzał w dziesiątkę dla miłośników rowerów oraz biegania - marka ta od zawsze była związana z wydajnością. Założyciel, Kenji Shimizu, zaczął tworzyć ubrania już w 1950r w japońskich górach prefektury Nagano. Jego syn był wtedy początkującym, pełnym ambicji kolarzem. Miał tylko jeden problem: zwykła odzież utrudniała mu osiąganie najlepszych możliwych rezultatów. I tak, z potrzeby prawdziwego sportowca, zrodziła się marka Pearl Izumi. Również dziś, wierni idei tego skromnego początku sprzed 60 lat, marka tworzy produkty, które maksymalizują Wasz potencjał.

Misją marki jest maksymalizacja Waszego potencjału poprzez wspomaganie najlepszej maszyny, jaką stworzyła natura - Waszego ciała. 

Towary marki Pearl Izumi dostępne w ofercie sklepu Trekmondo znajdą Państwo pod linkiem https://trekmondo.pl/pearl-izumi/

Sklep Turystyczny Trekmondo, - ul. Mazańcowicka 20, Czechowice-Dziedzice


Aktualna i pełna oferta Sklepu Turystycznego Trekmondo znajduje się na stronie http://www.trekmondo.pl. Wszystkie towary dostępne tamże są również fizycznie dostępne w sprzedaży stacjonarnej.

Godziny otwarcia sklepu stacjonarnego (Czechowice-Dziedzice, Mazańcowicka 20):
  • poniedziałek - piątek: 9.00 - 17.00
  • sobota: 9.00 - 13.00


Sklep stacjonarny posiada dogodną lokalizację, znajdując się tylko dwie minuty jazdy samochodem od skrzyżowania DK-1 z ul. Ligocką. Na miejscu znajduje się przestronny parking dla Klientów.

Lokalizacja:

Sklep Turystyczny TREKMONDO

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Mazańcowicka 20

tel. +48 32 307 54 76
fax +48 32 739 03 12

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Trekmondo" podaj