bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 grudnia 2011
  • wyświetleń: 2039

58-latek znęcał się nad rodziną

Policjanci zatrzymali 58-letniego bielszczanina podejrzanego o znęcanie się nad rodziną. W czasie ostatniej awantury sprawca groził domownikom siekierą. Za przestępstwa te może teraz trafić do więzienia na najbliższe 5 lat.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend w jednym z mieszkań na bielskim Osiedlu Kopernika. Nietrzeźwy sprawca wszczął karczemną awanturę z domownikami. W czasie awantury rzucił się z rękami na chłopaka swojej córki, a w czasie szarpaniny wyrwał mu kolczyk z ucha. Groził, że wszystkich

W pewnym momencie chwycił do ręki siekierę i zamachnął się w kierunku przyszłego zięcia. Mężczyzna zdołał odskoczyć i tylko dzięki temu uniknął zranienia.

Wezwani na miejsce policjanci obezwładnili awanturnika i zakuli go w kajdanki. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik blisko 2 promili alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu. Zatrzymany usłyszał już zarzuty przestępstw, za które grozi mu do 5 lat za kratami. O jego dalszym losie rozstrzygnie prokurator.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.