Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 18 marca 2017
  • wyświetleń: 7259

Strażak z Bielska-Białej na podium w 7. biegu na szczyt wieżowca Rondo 1

Na jednym z najwyższych wieżowców w Warszawie odbył się 7. Bieg na szczyt Rondo 1. W zawodach wzięło udział 600 biegaczy, w tym ścisła europejska czołówka. Zawody te należą do prestiżowego cyklu imprez organizacji Towerrunning World Association. Już po raz kolejny równolegle do tych zawodów, zorganizowane zostały zmagania strażackie.

Paweł Hess, strażak, straż, bieg, Rondo1
Strażak z Bielska-Białej na podium w 7. biegu na szczyt wieżowca Rondo 1 · fot. KM PSP Bielsko-Biała


Do boju przystąpiło 61 tandemów, które do pokonania miały 37 pięter, czyli 836 stopni w pełnym umundurowaniu z podpiętymi aparatami ochrony układu oddechowego. Obok zawodów TFA organizowanych w Toruniu, jak również zawodów strażackich w formule Firefighter Combat Challange, Rondo 1 to kolejne zmagania strażackie, które realnie odzwierciedlają pracę strażaka podczas działań gaśniczych.

W klasyfikacji MIX nasz strażak asp. Paweł Hess z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Bielsku-Białej wraz z Agnieszką Figułą z Komendy Miejskiej PSP w Krakowie zdobyli pierwsze miejsce!

new / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.