bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 23 lutego 2017
  • wyświetleń: 5325

Kings of Hip Hop w Rudeboy Club. Grubson i O.S.T.R. na jednej scenie!

Artykuł sponsorowany:

Już 24 lutego w RUDEBOY CLUB Bielsko-Biała prawdziwa uczta muzyczna dla miłośników freestyle i hip-hopu! Na jednej scenie pojawią się Grubson i O.S.T.R.! Koncert poprowadzi Kamel, a za sterami stanie DJ Roka.

Od godziny 20.00 w RUDEBOY CLUB Bielsko-Biała przy ul. 1 maja 20 zaczniemy się bujać z Kamelem i Roką. Grubson pojawi się na scenie jeszcze przed 21.00. i zagra 90 minut. Imprezę zamyka nieco ponad godzinny koncert O.S.T.R. Planowane zakończenie około 23.30.

Zapraszamy na bezkompromisowe, najlepsze freestylowe i hip-hopowe wydarzenie sezonu!

KINGS of HIP HOP‎


Bilety na koncert do nabycia:Wspieramy Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego - przekazujemy część dochodu z każdego sprzedanego biletu!


Więcej o wydarzeniu: www.facebook.com/events/1197357803669741/

Kilka słów o naszych Królach:
  • Grubson - Tomasz Iwanca - pierwszą płytę (nielegal) wydał w latach 2003/2004 „N.O.C.” (Nowiny Osiedle Chabrowa). Pierwsza legalnie wydana płyta to O.R.S. z 2009 r. Od maja 2013 r. artysta koncertuje z zespołem na żywo. Formuła ta świetnie sprawdza się na koncertach, dając niesamowity zastrzyk energii.


  • O.S.T.R. - Adam Ostrowski - od dziecka interesował się muzyką. Karierę solową rozpoczął płytą „Masz to jak w banku” wydaną w 2001 r. W 2002 r. ukazał się album „30 minut z życia”, który udowodnił, że Adam jest najlepszym freestylowcem na polskiej scenie hip-hopowej.


Rozgrzewać Was będą:

  • Kamel - Południowa szkoła rapu. MC w pełnym znaczeniu tego słowa. Weteran bitew freestylowych, nawijacz soundstystemowy, konferansjer niezliczonych imprez, koncertów i festiwali. Przede wszystkim zaś raper studyjny mający na koncie mnóstwo featuringów na projekty oficjalne i podziemne oraz autorskie mixtape'y.


  • Dj Roka - Dj, organizator imprez, animator kultury Hip Hop. W swoich brawurowych setach łączy oldschoolowe tętniące funkiem granie z gorącymi hitami roznoszącymi cały parkiet oraz dawką chilloutowych brzmień. Jego skrecze i cuty zasiliły wiele południowych projektów. Na żywo występuje wraz z Kalim, Kamelem, PHFNG, Revo oraz duetem Bas Tajpan/Bob One.