Wiadomości
- 23 lutego 2017
- wyświetleń: 5142
Z otwartego samochodu zgineła torebka z dokumentami i telefonem
W środę w Bielsku-Białej na ul. Czarnieckiego, z otwartego samochodu marki Skoda zginęła damska torebka, a wraz z nią dokumenty, karty płatnicze i telefon. 35-letnia bielszczanka oszacowała straty na blisko 300 zł.
Torebki z dokumentami, kartami bankomatowymi, telefonami komórkowymi, a nawet laptopy giną z otwartych samochodów. Na takie prezenty tylko czyhają złodzieje. Niestety, właściciele samochodów, którzy przywykli do zostawiania wartościowych rzeczy w widocznych miejscach zapominają, że otwarte auto jest zaproszeniem dla rabusia.
Tak było wczoraj w Bielsku-Białej na ul. Czarnieckiego, gdzie z otwartego samochodu marki Skoda zginęła damska torebka, a wraz z nią dokumenty, karty płatnicze i telefon. 35-letnia bielszczanka oszacowała straty na blisko 300 zł. Do podobnej kradzieży doszło także przedwczoraj w Bielsku-Białej na ul. Warszawskiej, gdzie z otwartego mitsubishi złodziej skradł laptopa marki Dell o wartości blisko 2 tys. zł.
- Dlatego apelujemy do Państwa o właściwe zabezpieczenie samochodu. Otwarty stanowi zachętę dla złodzieja! Nie warto też kusić rabusia pozostawionymi w widocznym miejscu, wartościowymi przedmiotami. Cenne rzeczy najlepiej schować do bagażnika - informują policjanci.
Tak było wczoraj w Bielsku-Białej na ul. Czarnieckiego, gdzie z otwartego samochodu marki Skoda zginęła damska torebka, a wraz z nią dokumenty, karty płatnicze i telefon. 35-letnia bielszczanka oszacowała straty na blisko 300 zł. Do podobnej kradzieży doszło także przedwczoraj w Bielsku-Białej na ul. Warszawskiej, gdzie z otwartego mitsubishi złodziej skradł laptopa marki Dell o wartości blisko 2 tys. zł.
- Dlatego apelujemy do Państwa o właściwe zabezpieczenie samochodu. Otwarty stanowi zachętę dla złodzieja! Nie warto też kusić rabusia pozostawionymi w widocznym miejscu, wartościowymi przedmiotami. Cenne rzeczy najlepiej schować do bagażnika - informują policjanci.
ZOBACZ TAKŻE
Gorący tematKradli materiał z zakładu produkującego profile aluminiowe. Są zatrzymani, jedna osoba poszukiwana
Ukrainka okradła dwie drogerie jednego dnia. Łup wart 1200 zł odzyskany
Złodziej połasił się na zestaw klocków. Użył przemocy wobec pracownicy sklepu
[FOTO] Zuchwała kradzież hulajnogi elektrycznej. Policjanci zatrzymali dwóch sprawców
Obcokrajowiec ukradł alkohol i zaatakował ochroniarza. Został "wyproszony" z naszego kraju
Kradł klocki Lego bez opamiętania w galerii handlowej. 32-latek w rękach policji
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







