bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 23 lutego 2017
  • wyświetleń: 4789

Z otwartego samochodu zgineła torebka z dokumentami i telefonem

W środę w Bielsku-Białej na ul. Czarnieckiego, z otwartego samochodu marki Skoda zginęła damska torebka, a wraz z nią dokumenty, karty płatnicze i telefon. 35-letnia bielszczanka oszacowała straty na blisko 300 zł.

Torebki z dokumentami, kartami bankomatowymi, telefonami komórkowymi, a nawet laptopy giną z otwartych samochodów. Na takie prezenty tylko czyhają złodzieje. Niestety, właściciele samochodów, którzy przywykli do zostawiania wartościowych rzeczy w widocznych miejscach zapominają, że otwarte auto jest zaproszeniem dla rabusia.

Tak było wczoraj w Bielsku-Białej na ul. Czarnieckiego, gdzie z otwartego samochodu marki Skoda zginęła damska torebka, a wraz z nią dokumenty, karty płatnicze i telefon. 35-letnia bielszczanka oszacowała straty na blisko 300 zł. Do podobnej kradzieży doszło także przedwczoraj w Bielsku-Białej na ul. Warszawskiej, gdzie z otwartego mitsubishi złodziej skradł laptopa marki Dell o wartości blisko 2 tys. zł.

- Dlatego apelujemy do Państwa o właściwe zabezpieczenie samochodu. Otwarty stanowi zachętę dla złodzieja! Nie warto też kusić rabusia pozostawionymi w widocznym miejscu, wartościowymi przedmiotami. Cenne rzeczy najlepiej schować do bagażnika - informują policjanci.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.