bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 22 lutego 2017
  • wyświetleń: 1793

Pijany kierowca BMW doprowadził do dwóch kolizji. Uciekał na piechotę

Ponad 2 promile alkoholu wykazało badanie 57-letniego kierowcy BMW, który we wtorek wieczorem w Bielsku-Białej doprowadził do dwóch kolizji. Na ul. Partyzantów wjechał w Volkswagena, a następnie na ul. Żywieckiej uderzył w dwa znaki drogowe. Zostawił samochód i uciekał pieszo. Chwilę później zatrzymali go policjanci z komisariatu I w Bielsku-Białej.

We wtorek tuż przed godziną 19.00 w Bielsku-Białej na ul. Partyzantów, kierujący BMW w czasie zmiany pasa ruchu zderzył się z Volkswagenem. Sprawca nie zatrzymał się i kontynuował jazdę. Kilka minut później na ul. Żywieckiej wjechał w dwa znaki drogowego. Wysiadł z samochodu i zaczął uciekać. Nie zdołał jednak uciec daleko, bo chwilę później zatrzymali go policjanci.

Badanie alkomatem wykazało, że sprawca miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Teraz nie dość, że odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości, za co grozi mu do 2 lat za kratami, to dodatkowo z własnej kieszeni będzie musiał pokryć szkody, do których doprowadził w czasie jazdy. Stracił też prawo jazdy.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.