bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 22 lutego 2017
  • wyświetleń: 6295

Podejrzewany o atak nożem zatrzymany. Poważnie ranił 38-latka

Policjanci z komisariatu II w Bielsku-Białej zatrzymali mężczyznę, który we wtorek wieczorem ranił nożem 38-latka. Pokrzywdzony trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację. Za przestępstwo to zatrzymanemu grozi do 10 lat więzienia.

Wszystko zaczęło się około 20.00 w Bielsku-Białej na ul. Skarpowej, gdzie doszło do awantury pomiędzy dwoma mężczyznami. W czasie kłótni starszy z napastników zaatakował nożem 38-latka. Poważnie ranił go w brzuch, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Wezwane na miejsce pogotowie ratunkowe przewiozło pokrzywdzonego do szpitala, gdzie przeszedł operację.

Kilka godzin później policjanci zatrzymali 46-letniego sprawcę, który trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj zatrzymany usłyszy zarzuty i zostanie przesłuchany. Za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu pokrzywdzonego grozi mu do 10 lat za kratami. O jego dalszym losie zadecyduje prokuratura i sąd.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.