bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 21 lutego 2017
  • 23 lutego 2017
  • wyświetleń: 10484

Po kieliszku doprowadziła do kolizji. W domu zostawiła 3-letnią córkę

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Policjanci z bielskiej drogówki zatrzymali dzisiaj w nocy nietrzeźwą kierującą renaultem, która doprowadziła do kolizji drogowej. Szybko okazało się, że kobieta zostawiła w domu samotnie swoją 3-letnią córeczkę. Mundurowi natychmiast pojechali do miejsca jej zamieszkania. Mimo, że był to środek nocy, dziewczynka nie spała.

We wtorekokoło 3.00 w nocy w Bielsku-Białej na ulicy Antycznej, policjanci zatrzymali 30-letnią kierująca Renaultem, która wjechała w przydrożny rów melioracyjny. Badanie alkomatem wykazało, że sprawczyni miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Kobieta przyznała się do tego, że w mieszkaniu zostawiła samotnie swoją 3-letnią córeczkę.

Policjanci wspólnie z 30-latką, natychmiast pojechali pod wskazany przez nią adres. Mimo, że był środek nocy dziewczynka nie spała. Na szczęście dziecku nic się nie stało. Zostało ono przekazane pod opiekę siostry 30-latki.

Sprawczyni odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, za co grozi jej do 2 lat za kratami. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy. Dodatkowo skierowana zostanie wobec niej sprawa opiekuńcza do sądu rodzinnego za brak należytej opieki nad dzieckiem.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj