bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 19 lutego 2017
  • wyświetleń: 8935

Pozostawiony samochód stoczył się na ulicę Katowicką

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W piątek na ulicy Katowickiej, w sąsiedztwie stacji "Perełka" samochód dostawczy, w którym nie został zaciągnięty hamulec ręczny stoczył się na drogę. Zdjęcie i informację publikujemy za serwisem Bielskie Drogi, jako przestrogę.

Samochód, Katowicka, hamulec
Zdarzenia przy ul. Katowickiej w Bielsku-Białej - 17.02.2017 · fot. Bielskie Drogi


- Przez zapominalstwo można sobie narobić sporych problemów. Rozbity samochód byłby najmniejszym problemem, jeśli na chodniku znajdowaliby się piesi - czytamy w facebooku Bielskich Dróg.

Serwis przypomina, gdy w 1992 roku na ul. Sikorskiego w Bielsku-Białej w ten sam sposób doszło do bardzo tragicznego zdarzenia. - Przy targowisku (teraz w miejscu targowiska jest parking) zaparkował Żuk. Jego kierowca zapomniał zaciągnąć hamulca ręcznego. Samochód stoczył się stromą ulicą w dół i na wysokości posesji nr 10 (obecnie sklep papierniczy) uderzył matkę z wózkiem. Kobiecie nic się nie stało, dwuletnie dziecko zginęło na miejscu (wózek został przygnieciony do ściany) - przypominają i przestrzegają autorzy serwisu.

new / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj