Wiadomości
- 17 lutego 2017
- wyświetleń: 13402
Kierująca Fordem Focusem wjechała w dom jednorodzinny przy rondzie
Dziś przed godziną 13.00 na rondzie Narodowych Sił Zbrojnych w Bielsku-Białej (skrzyżowanie ulic Czerwonej, Kwiatkowskiego i Komorowickiej) kierująca osobowym Fordem utraciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w ścianę domu.

Po drodze Ford Focus zniszczył słupki odgradzające jezdnię od chodnika, przejechał przez chodnik, zdemolował płot. Przeszkodą nie do sforsowania dla osobówki okazał się dom jednorodzinny na rogu ulicy Czerwonej i Komorowickiej.
Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Wypadki i kolizje
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj
Gorący temat[FOTO] Ogromne utrudnienia na S-1! Samochód ciężarowy uderzył w barierki
Dachowanie po wymuszeniu i jazda bez uprawnień. Policja ujawnia szczegóły kraksy
[FOTO] Wypadek motocyklowy w Hałcnowie. Kierujący jednośladem trafił do szpitala
[FOTO] Groźny wypadek na al. Andersa. Młody kierowca zmiótł pieszą z przejścia
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







